Блок 0.0.1. Передмова до курсу української мови і літератури Copy

Вітаю! Ти з нами, а значить вже УСПІШНИЙ!

 

Ти будеш системно працювати і обов’язково досягнеш високих результатів!

Перше, що потрібно зробити – правильно спланувати свою роботу. Ми пропонуємо тобі структуровану програму всього курсу, яку можна завантажити з теки “Матеріали”. Цю програму ти можеш використати як планер, у якому можна зазначати дати, фіксувати свої результати та робити необхідні саме тобі помітки. Візьми календар та розподіли всі заняття за датами, щоб вкластися в термін, наприклад, до 1 травня. Нагадаємо, що ЗНО розпочинається з 20 травня, а тобі потрібно врахувати обставини, які можливо потребують зробити корективи у твоєму плані.

 

Ти вже знаєш, що в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу. Впевнені, що ти визначився, яку сертифікаційну роботу складатимеш. Модулі 1 – 7 містять матеріали з української мови, а  модулі 8 – 10 – з української літератури

 

При складанні власного плану врахуй наступне:

  • повний курс складається з 10 модулів, вхідного та фінального тесту;
  • кожний модуль містить 9 занять та контрольний тест за модулем;
  • виняток становить перший модуль, де ти зараз знаходишся; він містить передмову та вхідний тест;
  • кожне заняття поділено на окремі 3 блоки (мікротеми) з тренувальними тестами, а наприкінці заняття тебе очікує контрольний тест.

 

Намагайся дотримуватися свого плану, а у разі відхилення – наздоганяй.

 

Як нам разом побачити твій прогрес, твій успіх? Потрібно мати відправну точку! Саме тому ми пропонуємо розпочати роботу із вхідного тесту. Деякі питання будуть для тебе легкими, адже певна база знань у тебе вже є. Щоб відповісти на інші запитання, ти будеш користуватися інтуїцією, тобто твоя підсвідомість буде допомагати тобі “дістати” знання, які ти отримав, але підзабув. На деякі питання ти будеш відповідати навмання. І це нормально на старті, адже ти прийшов до нас саме для того, щоб отримати знання, яких тобі бракує, відновити та систематизувати ті, що сховалися у пасив.

 

Незалежно від результату вхідного тестування, знай, фінальний тест ти складатимеш вже впевнено користуючись набутими знаннями!

 

Вирушаймо!

Прокрутка до верху